Licznik:

Dzisiaj: 519

Razem: 2466251

 

W okresie wakcyjnym klub czynny

od poniedziałku do piątku w godz. 10.00 - 15.00

  

 Serdecznie zapraszamy do Klubu Młodzieżowego OdNowa, który rozpoczął swą działalność w listopadzie 2008 roku w podziemiach Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Zagórzu. Na chętnych czekają takie atrakcje, jak: bilard, „piłkarzyki”, stanowiska do gier z konsolami playstation i xbox, elektroniczna mata do tańca oraz telewizor LCD z dostępem do telewizji cyfrowej. Zapraszamy młodych ludzi do spędzenia czasu w miłej atmosferze, na dobrej rozrywce, pod okiem instruktora, służącego pomocą i dobrym słowem.


Jednym z inicjatorów powstania klubu był Zdzisław Drwięga, członek zarządu osiedla Stary Zagórz, który rozpoczął zbiórkę pieniędzy na prace remontowe i wyposażenie klubu. Pomysł poparł Burmistrz Zagórza, który przekazał na ten cel część środków z Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. To pozwoliło na zakup atrakcyjnych gier i nowoczesnego sprzętu.


Nazwa klubu została wyłoniona w drodze konkursu, jej autorem jest uczeń jednej z zagórskich szkół. Nawiązuje ona do istniejącego w tym miejscu przed laty klubu H9.

Jeśli nie macie pomysłu na wolne popołudnie, koniecznie zajrzyjcie do nas!