Licznik:

Dzisiaj: 153

Razem: 2377077

II edycja Konkursu "Nauczcie się kochać to, co prawdziwe, dobre i piękne". Ku pamięci Św. Jana Pawła II - Rozstrzygnięta!

Uczestnicy konkursu, który odbył się 3 czerwca w sali widowiskowej MGOKiS w Zagórzu

startowali w 4 kategoriach. Z radością prezentujemy wyniki oraz 

relację zdjęciową. Gratulujemy wszystkim uczestnikom, a w szczególności laureatom!!! 

Wyniki Konkursu

KATEGORIA PIOSENKA

Klasy 0 – II

1.            Daria Szmyd - SP Zahutyń

2.            Monika Łątka - SP nr 2 Zagórz

3             Dorota Stabryła, Emilia Batruch - SP Zahutyń

Klasy III – V

1.            Zuzanna Kasprzyk - SP Poraż      

2.            Milena Fal - SP Zahutyń

3.            Katarzyna Długosz -  SP nr 2 Zagórz        

Klasy VI – VIII

1.            Sara Niemczyk - SP Poraż            

2.            Sara Brukwicka - SP Poraż           

3.            Jakub Jankojć - SP nr 2 Zagórz    

KATEGORIA RECYTACJA

Klasy 0 – II

1.            Bartosz Hydzik  SP - nr 2 Zagórz

2.            Adrian Gocek - SP nr 2 Zagórz   

3.            Zofia Kobiałka - SP Zahutyń        

Klasy III – V

1.            Emilia Furdak - SP Łukowe          

2.            Izabela Siedlecka  - SP Łukowe

3.            Zofia Zajdel - SP Tarnawa Dolna

Klasy VI – VIII

1.            Oliwia Strzyż - SP Łukowe           

2.            Miłosz Kusiak - SP Łukowe          

3.            Anna Kita - SP Poraż       

KATEGORIA PRACA PLASTYCZNA

Klasy 0 – II

1.            Dorota Nieznańska  - SP Łukowe             

2.            Szymon Wrona - SP nr 2 Zagórz

3.            Piotr Kulig - SP Łukowe

Wyróżnienie - Zuzanna Maślak - SP nr 2 Zagórz 

Klasy III – V

1.            Zuzanna Pelc - SP Zahutyń          

2.            Katarzyna Długosz - SP nr 2 Zagórz         

3.            Kornelia Kotlarczyk -  SP Tarnawa Dolna

Wyróżnienie - Julia Kotlarz - SP nr 2 Zagórz         

Klasy VI – VIII

1.            Bartosz Koczera               - SP Poraż         

2.            Oliwia Strzyż - SP w Łukowem   

2.            Maja Beata Głodek - SP nr 1 Zagórz        

3.            Sebastian Bugajski - SP nr 2 Zagórz         

Wyróżnienie  - Mateusz Wosachło - SP  Zahutyń

Wyróżnienie - Mateusz Szczepek - SP Zahutyń  

Wyróżnienie - Miłosz Zubel - SP Poraż           

KATEGORIA PRACA LITERACKA

Klasy  III – V

1.            Miłosz Czubek - SP Zahutyń       

2.            Dawid Fornal - SP Poraż

3.            Zuzanna Pelc - SP Zahutyń          

Klasy VI – VIII

1.            Maria Długosz - SP nr 2 Zagórz  

2.            Oliwia Strzyż - SP Łukowe

3.            Nina Majewska - SP nr 2 Zagórz

GALERIA ZDJĘĆ