Licznik:

Dzisiaj: 45

Razem: 2376969

V BIEG NIECZUI - Zagórz biega 2022 - Wyniki i fotorelacja

Za nami "V Bieg Nieczui" ulicami Zagórza. Bardzo nas cieszy, że tegorocznej edycji wzięła udział

rekordowa liczba 234 zawodników! 

Dziękujemy wszystkim uczestnikom biegu, a zwycięzcom gratulujemy!

Organizatorzy składają serdeczne podziękowania służbom medycznym,

OSP KSRG Zagórz, zagórskiej policji oraz nauczycielom, trenerom i wszystkim wolontariuszom,

za pomoc w organizacji biegu.

GALERIA ZDJĘĆ

Wyniki V Bieg Nieczui – Zagórz Biega 2022

                          28.05.2022

Kat. I – Klasa I i młodsi – Dziewczęta

  1. Zofia Jakubik – MKS Halicz Ustrzyki Dolne
  2. Blanka Bochnak  – SP Łukowe
  3. Julia Lesiak – SP nr 1 Zagórz

Kat. II – Klasa I i młodsi – Chłopcy

  1. Jan Pietrasz – SP nr 2 Zagórz
  2. Wojciech Rachwalski – SP nr 2 Zagórz
  3. Marcel Demkowicz – SP Zahutyń

Kat. III – Klasa II-III – Dziewczęta

  1. Klara Wachta - MKS Halicz Ustrzyki Dolne
  2. Róża Sowa - MKS Halicz Ustrzyki Dolne
  3. Lena Pereślucha - MKS Halicz Ustrzyki Dolne

Kat. IV – Klasa II-III– Chłopcy

  1. Oskar Osenkowski – SP Czaszyn
  2. Jakub Wojtowicz - SP nr 2 Zagórz
  3. Tomasz Strzyż – SP Łukowe

Kat. V – Klasa IV-V – Dziewczęta

  1. Milena Krowiak – SP nr 1 Humniska
  2. Nikola Rachwał - NSP Mokre
  3. 3.       Zuzanna Duszczyk - MKS Halicz Ustrzyki Dolne

Kat VI. Klasa IV-V – Chłopcy

  1. Michał Fedak - SP nr 2 Zagórz
  2. Wojciech Piszko – SP im. Orła Białego Uherce Mineralne
  3. Łukasz Orłowski - SP nr 2 Zagórz

Kat. VII. Klasa VI-VIII – Dziewczęta

  1. Amelia Wronowska - MKS Halicz Ustrzyki Dolne
  2. Marlena Kucap – SP Tarnawa Dolna
  3. Maja Głodek – SP nr 1 Zagórz

Kat. VIII – Klasy VI-VIII – Chłopcy

  1. Adam Zubel – SP nr 1 Humniska
  2. Karol Kaszany - MKS Halicz Ustrzyki Dolne
  3. Mateusz Ścieranka – SP Tarnawa Dolna

Kat. IX – Kobiety od 16 do 20 lat

  1. Maja Kucap

Kat. XI – Kobiety od 21 do 40 lat

  1. Anita Prokopciów
  2. Aleksandra Zubel
  3. Lena Dziubak

Kat. XII – Mężczyźni od 21 do 40 lat

  1. Krzysztof Lubomski - Zagórz
  2. Marcin Jakubik - MKS Halicz Ustrzyki Dolne
  3. Jacek Nabywaniec – ITMBW Kraków

Kat. XIII - Kobiety od 41 do 60 lat

  1. Anita Żyłka-Reut

Kat. XIV - Mężczyźni od 41 do 60 lat

  1. Damian Dziewoński
  2. Grzegorz Fedak – Sanok –PASS RUNNING TEAM
  3. Daniel Wronowski – MKS Halicz Ustrzyki Dolne

Kat. XV - Kobiety powyżej 60 lat

  1. Małgorzata Oleksyk – MKS Halicz Ustrzyki Dolne

Kat. XVI - Mężczyźni powyżej 60 lat

  1. Grzegorz Oleksyk - MKS Halicz Ustrzyki Dolne

Kat. XVII – Nordic Walking Kobiety

  1. Małgorzata Oleksyk - MKS Halicz Ustrzyki Dolne
  2. Iwona Paszko – Tarnawa Dolna
  3. Genowefa Szewczyk – Relaks Zagórz

Kat. XVIII – Nordic Walking Mężczyźni

  1. Marek Broniarski
  2. Mariusz Biega

Najmłodszą uczestniczką biegu była Milena Rachwał z Mokrego – 3 lata

Najstarszą uczestniczką biegu była Danuta Apanasowicz – Relax Zagórz