KONKURSY
Konkurs sygnalistów myśliwskich w kategorii indywidualnej:
- Aleksander Hołodniak
- Tomasz Cebula
- Kinga Kłys
- Stanisław Szlachta
- Olaf Jóźwik
- Tadeusz Sieczkowski
Konkurs sygnalistów myśliwskich w kategorii drużynowej:
- Zespół Sygnalistów Myśliwskich "Echo Karpat" przy RDLP Krosno
- Zespół Sygnalistów Myśliwskich "Hubertus"
- Zespół Sygnalistów Myśliwskich "Tropem wilka" przy Zespole Szkół Leśnych w Lesku
Otwarte Mistrzostwa Zagórza w Strzelectwie Sportowym z broni pneumatycznej o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Zagórz:
Dziewczęta:
- Aleksandra Bańczak
- Oliwia Tworzydlak
- Roksana Kozłowska
Chłopcy:
- Bartosz Rozumek
- Bartosz Piszko
- Bartosz Żurawicki
Kobiety:
- Iza Żurawicki
- Greta Brągiel
- Marta Tworzydlak
Mężczyźni:
1. Michał Żurawicki
2. Dawid Karbowiak
3. Janusz Bryndza
Konkurs "Karpacka Gulaszomania":
- Marta Radwan – niezrzeszona
- Bogumił Pasztor – KŁ „Żubr” Sanok
- Maroś Digoń – Słowacja
- Waldemar Kubiak – KŁ „Jarząbek” Sanok
- Jarosław Głaszczka - KŁ "Szarak" Garwolin
- Ogarek Leszek - KŁ "Świstak" Zagórz
- Marian Ciemięga - niezrzeszony
- Wiesław Premik - niezrzeszony
Konkurs na nalewkę myśliwską:
- Bogumił Pasztor – KŁ „Żubr” Sanok - nalewka "tarka"
- Radosław Wargocki - niezrzeszony - nalewka "pigwa"
- Marta Radwan - niezrzeszona - nalewka "kwiat czarnego bzu"
- Mieczysław Czytajło - KŁ „Żubr” Sanok - nalewka "biała łania"
- Marta Radwan - nezrzeszona - nalewka "malina"
- Radosław Wargocki - niezrzeszony - nalewka "reneta"
Prezentacja psów myśliwskich używanych do polowań:
1. Pies Debra (wyżeł węgierski) – właściciel Grzegorz Głód – KŁ „Zacisze” Krosno
2. Pies Smuga (terier niemiecki) – właściciel Zbigniew Sieniawski – KŁ „Ponowa” Krosno
3. Pies Zadra (posokowiec bawarski) – właściciel Marcin Fojt - KŁ „Łoś” Gliwice
4. Pies Kika (wyżeł szorstkowłosy) – właściciel Zbigniew Sieniawski – KŁ „Ponowa” Krosno
5. Pies Aura (płochacz niemiecki) – właściciel Bogumił Pasztor - KŁ „Żubr” Sanok
6. Pies Gerda (karelski pies na niedźwiedzie) – właściciel Artur Żak niezrzeszony
Konkurs Terenowej oceny poroży jeleni:
- Gerard Barański - KŁ "Ryś" Ustrzyki Dolne
- Andrzej Radzik - KŁ "Żubr" Sanok
- Paweł Urban - KŁ "Ryś" Ustrzyki Dolne
- Urszula Wałachowska – KŁ „Jarząbek” Baligród
- Antoni Jędzura – KŁ „Jarząbek” Ustrzyki Dolne
- Paweł Wałachowski – KŁ „Jarząbek” Baligród
VIII. Indywidualne Mistrzostwa Karpat w naśladowaniu głosu jelenia:
1. Paweł Wałachowski – KŁ „Jarząbek” Baligród
2. Stanisław Szlachta - Klub Wabiarzy PZŁ
3. Erik Jedinak - Słowacja
4. Jakub Piszko - KŁ "Świstak" Zagórz
5. Andrzej Radzik - KŁ "Żubr" Sanok
6. Lucjan Piszko - KŁ "Świstak" Zagórz
7. Gerard Barański - KŁ "Ryś" Ustrzyki Dolne
8. Olaf Jóźwik - KŁ "Gawra" Lutowiska
9. Tadeusz Kwolek - KŁ "Jarząbek" Sanok
10. Krzysztof Presz - KŁ "Łoś" Oleszyce
11. Marcin Fojt - KŁ "Łoś" Gliwice
12. Paweł Urban - KŁ "Ryś" Ustrzyki Dolne