Licznik:

Dzisiaj: 222

Razem: 899509

SKOKI 2017 - WYNIKI

W poszczególnych konkurencjach oraz klasyfikacjach zwyciężali:

Klasyfikacja klubowa:

1 WSS "WISŁA"w WIŚLE 59
2 KUTOR TO DYSCH TERNOPOL - Ukraina 40
3 KS "EVENEMENT" ZAKOPANE 14

Skoki:

Juniorzy 
1 SZOZDA Wiktor 2006 22,5 252,8
WSS "WISŁA"w WIŚLE 23,5 6 pkt
2 CIENCIAŁA Tymoteusz 2008 22,0 248,0
WSS "WISŁA"w WIŚLE 23,0 5 pkt
3 STASZEL Klemens 2006 21,5 239,2
KS "EVENEMENT" ZAKOPANE 22,5 4 pkt

Młodziczki:

1 RAPACZ Zuzanna 2006 20,0 218,9
KS "EVENEMENT" ZAKOPANE 20,5
2 CZECZOR Paulina 2006 19,0 186,1
WSS "WISŁA"w WIŚLE 18,0

Juniorzy D

1 TROSZOK Wojciech 2004 40,0 227,5
WSS "WISŁA"w WIŚLE 40,0 6 pkt
2 WANTULOK Jakub 2004 38,0 221,2
WSS "WISŁA"w WIŚLE 40,5 5 pkt
3 MARUSARZ Stanisław 2004 37,0 213,3
KS "CHOCHOŁÓW" 39,5 4 pkt

Juniorki

1 HERASYMIUK Vitalina 2003 35,0 165,7
KUTOR TO DYSCH TERNOPOL - Ukraina 36,0 6 pkt
2 KONDERLA Nicole 2001 32,5 164,6
WSS "WISŁA"w WIŚLE 33,0 5 pkt
3 PYLYPCHUK Tetiana 2004 32,0 161,9
KUTOR TO DYSCH TERNOPOL - Ukraina 32,5 4 pkt

OPEN

1 PYLYPCHUK Ivan 2001 44,0 246,2
KUTOR TO DYSCH TERNOPOL 42,0 6 pkt
2 SHUMBARETS Oleksandr 2001 44,0 244,3
KUTOR TO DYSCH TERNOPOL 42,5 5 pkt
3 HREBENIUK Vitalij 2001 42,5 239,3
KUTOR TO DYSCH TERNOPOL 41,5 4 pkt

Kombinacja norweska:

 Juniorzy E - dyst. 1500m

1 STASZEL Klemens 2006 KS "EVENEMENT" ZAKOPANE 116,7 06:07,9 0:00
2 DUBIEL Szymon 2006 AZS ZAKOPANE 108,0 06:03,3 +0:09,4
3 WANTULOK Mikołaj 2006 WSS "WISŁA"w WIŚLE 117,2 06:20,9 +0:12,0


Młodziczki - dyst. 1500m

1 RAPACZ Zuzanna 2006 KS "EVENEMENT" ZAKOPANE 107,5 06:58,0 0:00
2 CZECZOR Paulina 2006 WSS "WISŁA"w WIŚLE 94,2 07:26,0 +0:50,1

Juniorzy D - dyst. 2500

1 JONIAK Klemens 2005 LKS "PORONIEC" PORONIN 89,30 10:06,9 0:00
2 WISEŁKA Jakub 2004 WSS "WISŁA"w WIŚLE 103,00 10:38,0 +0:31,1
3 GALICA Jan 2004 KS "EVENEMENT" ZAKOPANE 94,60 10:29,0 +0:22,1

Juniorki - dyst. 2500m

1 HERASYMIUK Vitalina 2003 KUTOR TO DYSCH TERNOPOL 93,00 09:39,2 0:00
2 PYLYPCHUK Tetiana 2004 KUTOR TO DYSCH TERNOPOL 80,40 09:36,7 +0:21,5
3 KONDERLA Nicole 2001 WSS "WISŁA"w WIŚLE 80,50 11:03,8 +1:48,6


W uroczystym zakończeniu zawodów oraz wręczaniu nagród uczestniczyli:
Józef Szymbara - Prezes Podkarpackiego Okręgowego Związku Narciarskiego
Ryszard Guńka - Delegat techniczny polskiego Związku Narciarskiego
Edward Mąka - Kierownik zawodów
Krzysztof Nikiel - Asystent DT PZN
Marian Rygiel - Sędzia Główny zawodów
Krzysztof Lachowski - Sekretarz POZN

Kierownictwo zawodów:
DT PZN – Ryszard Guńka
As. DT – Krzysztof Nikiel
Kierownik zawodów – Edward Mąka (+48 602 730304)
Sędzia główny – Marian Rygiel
Sekretarz – Edward Wania
Kierownik skoczni – Andrzej Piszko
Kierownik trasy – Adam Pocałuń
Kierownik Biura Obliczeń – Krzysztof Lachowski (+48 602 324019)
Sędziowie orzekający: PZN, POZN, POZN, POZN, POZN
Kierownik zawodów: Edward Mąka

Galeria zdjęć

Wyniki skoki

Wyniki kombinacja norweska

Wyniki klasyfikacja klubowa