Licznik:

Dzisiaj: 298

Razem: 980962

W minioną sobotę, pomimo wyjątkowo niesprzyjającej aury mieszkańcy Zagórza i okolic oraz przybyli turyści mieli okazję uczestniczyć w koncercie rockowego zespołu Mr Pollack. Muzycy z Mielca, niedawno wrócili z trasy koncertowej w Chinach, promującej swoją najnowszą płytę „Black Hawk”.

Zespół tworzą bracia Jacek i Grzegorz Polakowie, którzy karierę rozpoczynali u ojca Justyny Steczkowskiej ucząc się śpiewu w prowadzonym przez niego chórze. W 1990 roku nagrali swoją pierwszą płytę, po której Jacek Polak uznany został za jednego z najlepszych polskich gitarzystów. Od tego czasu zespół nagrał kilka płyt, w tym jedną zawierającą utwory muzyki poważnej w aranżacji rockowej (m.in. utwory Beethovena, Mozarta, Bacha, Rimskiego – Korsakova). Muzycy mają na koncie wiele prestiżowych nagród. Współpracowali i nadal współpracują z wieloma uznanymi twórcami, m.in. z zespołem Chłopcy z Placu Broni, Renatą Przemyk, Grzegorzem Skawińskim, Jackiem Królikiem.

Niewątpliwie w Zagórzu zespół zaprezentował wspaniałe show. Mocne rockowe dźwięki z grą neonowych świateł, nic dziwnego że publiczność domagała się bisów. Koncert odbył się w ramach wakacyjnego, cotygodniowego cyklu organizowanego przez Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu, którego celem jest społeczna integracja poprzez kulturę i rozrywkę.

A już w najbliższą sobotę (15 lipca), SERDECZNIE ZAPRASZAMY wszystkich na plac przy MGOKiS w Zagórzu, gdzie wystąpi dla Państwa DJ „RUFIO”.

Więcej zdjęć w galerii: