Licznik:

Dzisiaj: 1863

Razem: 2344290

Puchar Podkarpacia Nordic Walking w Polańczyku 03.09.2016 r.

Zagórskie Panie startujące w Nordic Walking o Puchar Podkarpacia który odbywał się w Polańczyku w dniu 03-09-2016 r. zdeklasowały swoje rywalki z innych miast i województw, które dotychczas z nimi wygrywały. Na 7 osób startujących z naszego miasta Zagórza 6 osób znalazło się na honorowych miejscach na podium. Prezentujemy poniżej ich rezultaty:

1.Maria Sałak w swojej kategorii wiekowej zajęła ponownie 1 miejsce zdobywając puchar i medal, a Genowefa Szewczyk 3 miejsce

2.Danuta Apanasowicz zajęła również 1 miejsce w swojej kategorii,

Natomiast Janina Tara w tej samej kategorii zajęła 2 miejsce, a Ewa Łomnicka-Gut w tej kategorii była 3

3. Adam Pocałuń jako senior jedyny startujący w tej kategorii zajął pierwsze miejsce.

Pani Janina Trzciniecka walczyła bardzo ambitnie i wszystko wskazywało, że w swojej kategorii może również zająć medalowe miejsce lecz w trakcie marszu na trasie zahaczyła o wystający drut o który się potknęła i zaplątała,nie mniej jednak ukończyła ten marsz na 6 miejscu.

Jak wynika z naszych systematycznych i dobrze dozowanych treningów (przygotowywanych przez byłego Trenera Mirosława Sałaka przynoszą wymierne efekty). Naszą drużynę było bardzo mocno widać gdyż były ubrane w jednakowe koszulki z napisem "Relaks Zagórz" ufundowane przez w/w Trenera. Jesteśmy wdzięczni MGOKiS w Zagórzu za promocję naszej drużyny i uprawianej przez nas dyscypliny sportu. Taka współpraca umożliwia nam odnosić sukcesy i popularyzuje ten sport na terenie Miasta i Gminy Zagórz.

My zawodniczki i zawodnicy "Relaks" Zagórz dziękujemy Wszystkim, którzy pomagają nam w realizacji naszych marzeń.